Hizmetlerimiz

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği nasıl yapılır, sigortalı ve uzman personelimiz tarafından Dış cephe temizliği uygun m2 fiyatları ile yapılır.

daha fazla oku
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik firmaları arasında fiyatları ile oldukça ekonomik seçenekler sunuyoruz. İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır diye merak ediyorsanız hemen arayın.

daha fazla oku
Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz arasında Fabrika, site, iş merkezleri, ev dezenfekte çalışmalarımız Pandemi döneminde devam etmektedir.

daha fazla oku
İple Erişim Endüstriyel Dağcılık

İple Erişim Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri günümüzde pek çok firma faaliyetlerine çok daha yüksek katlı bina ve yapılarda yön vermeye devam etmektedir.

daha fazla oku
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, kişilerin belirli alanlara giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesini sağlayan sistemlerdir.  0534 279 1925

daha fazla oku
CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri özel olarak geliştirilmiştir. Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda geliştirilen bu sistemler sayesinde belirli bir alandaki görüntüler kaydedilir.

daha fazla oku
Teknik Servis ve Projelendirme

Dış cephe temizlik makineleri bakım onarım hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın.

daha fazla oku
WhatsApp