Teknik Servis ve Projelendirme

Teknik Servis ve Projelendirme çalışmalarımız Dış cephe temizlik makineleri bakım onarım hizmetlerimizi kapsamaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın.

0212 982 3930  // 0534 279 1925

teknik-servis-projelendirme

Modern hayatın gelişmesi ve şehir şartlarının günden güne değer kazanması, pek çok alanda yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Özellikle iş hayatının ve bu yapıların git gide kurumsal bir hale gelmesi, dış cephe temizliğinde daha profesyonel danışmanlık almak için gerekli bir hale gelmiştir. Yüksek katlı gökdelen tarzındaki pek çok bina dışarıdan bir müdahale sonucunda rutin temizlik işlemlerini tamamlayabilir.

Teknik servis ve projelendirme hizmetlerini büyük bir profesyonellik ışığında veren firmamız Gates Grup, bakım onarım hizmetlerinde öncü çalışmalar yapmayı sürdürüyor. Sektörde sıklıkla tercih edilen bu hizmetlerde birtakım araç gereç ve teknik ekipmanın kullanıldığını söylemek mümkündür. Osmoz sistem, iyonsil sistem, reçineli makina sistemleri gibi tüm cihazlar için bakım onarım hizmetleri veriyoruz.

Gates Grup Farkıyla Bakım Onarım

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve başarılı çalışmalar neticesinde son derece kaliteli ve aynı zamanda kalıcı bakım onarım hizmetleri vermektedir. Önceliğimiz cihazların teknik yapılarına müdahale etmeden ihtiyaç duydukları bakımı sağlamaktır. Bu doğrultuda her bir projemizde aynı teknik servis ve projelendirme disiplinini esas alarak ilerliyoruz.

Oldukça hassas ve aynı zamanda itinalı bir hizmet süreci sunmayı hedefleyen firmamız örnek çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. Kullanım alanı doğrultusunda, özellikle de yıkama makinalarında performans kapasitesi doğrultusunda verimli bir bakım süreci sunuyoruz. Teleskopik dış cephe temizleme makinası gibi oldukça kompleks ve detaylı performans sunan cihazlarda ise, gerektiği gibi detaylı bir servis hizmeti vermekteyiz.

Kaliteli Teknik Servis Hizmetleri

Dış cephe temizliği gibi oldukça detaylı bir alanda, cihazlar da farklı bir kullanım alanına ve şekline sahiptir. Özellikle cam kaplı binalar dış etkilere oldukça yoğun şekilde maruz kaldıklarından dolayı, zaman içinde oldukça kirlendikleri gözlenebilir. Bu gibi dış cephe temizliği işlemleri için, düşük güçlerde cihazlar kullanmak yetersiz kalabilir, yeterli olan cihazların da gereken bakımları yapılmaması halinde performans kaybı yaşanabilir. Bizler de Gates Grup ailesi olarak teknik servis ve projelendirme alanlarında yoğun hizmetler sunmaktayız.

Firmamız her model ve markanın temizleme makinaları için profesyonel düzeyde bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Başta reçineli sistemler olmak üzere, tüm dış cephe temizlik makineleri için teknik servis ve projelendirme danışmanlık hizmetlerinde öncelikli olarak verimli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Elektrikli çalışan cihazlarda, suyu basınç yöntemi kullanılarak püskürtmeye yarayan tüm teçhizatı ve deterjan dozajlama sistemi de dahil tüm alanlarda hizmet sunuyoruz.

Dış cephe Cam Temizliği hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın.

Firmamız her bir hizmet sürecinde, müşterisine kaliteli ve uzun ömürlü bir hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Sizler de bu doğrultuda tüm dış cephe temizlik cihazları için detaylı ve üstün kalitede hizmet almak istiyorsanız, firmamızla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve hizmet kapsamı doğrultusunda farklı bilgilere ulaşmak için internet sayfamızdaki telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

https://www.pinterest.com/gatesgrup/

https://www.facebook.com/gatesgrup

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dış Cephe Temizlik, Dezenfeksiyon ve Elektronik hizmetlerimiz için hemen arayın.

WhatsApp