Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz arasında Fabrika, site, iş merkezleri, ev dezenfekte çalışmalarımız Pandemi döneminde devam etmektedir.

0212 982 3930  // 0534 279 1925

dezenfeksiyon-hizmetleri

Fabrika Dezenfeksiyon Hizmetleri

Genel dezenfeksiyon hizmetleri, özellikle salgın hastalıkların sıkça görüldüğü günümüzde bir hayli önemli bir sağlık önlemidir ve pek çok farklı ortama da alanında yetkin ve profesyonel firmalar tarafından da uygulanmaktadır. Özellikle yüzlerce insanın bir arada çalıştığı fabrika ortamları için oldukça önemli olan söz konusu dezenfekte hizmetleri alanında Gates Grup firmamız sektöründe lider ve öncü kalitedeki hizmetlerine devam etmektedir.

Hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan markamız, fabrikalar için dezenfeksiyon hizmetlerini de oldukça modernize ve yenilikçi bir şekilde sürdürmektedir. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli firma web sitesine de sahip olan işletmemiz, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır.

Site Dezenfeksiyon Hizmetleri

Özellikle pek çok sayıda konutun bir arada yer aldığı site bölgeleri de birçok insanın bir arada yaşadığı ortamlardandır ve ilk olarak dezenfekte edilmesi gerekli olan yaşam alanlarının da başında gelmektedir. Profesyonel düzeyde dezenfekte işlemi yapılması elzem olan siteler, binlerce insanın bir arada yaşadığı ve özellikle pandemi süreçlerinde ekstra dikkat gösterilmesi gerekli olan toplu mekanlardandır.

Bu gibi bölgeler için profesyonel düzeyde hijyen ve dezenfekte hizmeti sunmakta olan Gates Grup markamız, oldukça hızlı ve etkin çalışan teknik ekip kadrosuyla da sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin en başında gelmektedir. Oldukça geniş bilgi içerikli marka web sitesini de işletme bünyesinde barındıran firmamız, kendi alanında öncü işletmelerin başında gelmektedir.

İş Merkezleri Dezenfeksiyon Hizmetleri

Modern çağımızda en kalabalık yaşam ortamlarından bir tanesi olan iş merkezleri de genel dezenfekte hizmetleri açısından ilk olarak hizmet alması gereken yerlerin başında yer almaktadır. Onlarca kişinin bir arada çalıştığı ve pek çok sektörün söz konusu salgın dönemlerinde düzenli bir şekilde çalışabilmesi için de elzem olan bu alanlar, doğru ve profesyonel bir dezenfekte işlemi sonucunda çok daha yaşanır iş ortamları haline gelebilmektedir.

İş merkezi hijyen ve dezenfekte işlemlerinde de hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan Gates Grup firmamız, bu alanda oldukça nitelikli ve yüksek düzey deneyim sahibi teknik ekip kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu marka web sitemize gün içerisinde oldukça hızlı bir şekilde erişebilir ve zengin hizmet portföyümüze yakından göz atabilirsiniz.

Ev Dezenfeksiyon Hizmetleri

Temel ölçüde en küçük yaşam alanlarından olan evler için ev dezenfeksiyon hizmetleri sunmakta olan Gates Grup firmamız, kendi alanında lider ve öncü markaların da başında gelmektedir. Oldukça yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ile çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Gates Grup markamız, uluslararası yüksek düzey kalite standartlarında hizmet vermeye de büyük ölçüde önem vermektedir. Gün içerisinde firma internet sitemizi oldukça kolay bir şekilde ulaşabilir ve oldukça geniş içerikli dezenfekte hizmetlerimiz hakkında da fikir edinebilirsiniz.

https://www.pinterest.com/gatesgrup/

https://www.facebook.com/gatesgrup

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dış Cephe Temizlik, Dezenfeksiyon ve Elektronik hizmetlerimiz için hemen arayın.

WhatsApp