Hakkımızda

Dış cephe Cam Temizliği, İnşaat sonrası temizlik, İple Erişim Endüstriyel Dağcılık, CCTV kamera sistemleri, Geçiş kontrol sistemleri, Teknik Servis ve Projelendirme, Dezenfeksiyon Hizmetleri alanında lider ve öncü işletmelerin başında yer alan Gates Grup firmamız, kendi sektöründe oldukça modernize çalışmaları ile tanınmaktadır.

Sektör içerisinde oldukça yenilikçi hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, özellikle son yıllarda baş gösteren salgın hastalıklara karşı elzem olan dezenfeksiyon hizmetlerinde en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir. Firma web sitesini de işletme bünyesinde barındırmakta olan Gates Grup markamız, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de bilinmektedir.

Çeşitli iş merkezlerinin, fabrikaların, ev ve sitelerin dezenfekte çalışmalarının yürütülmesinde kendi alanında lider markaların başında gelmekte olan Gates Grup firmamız, genel sanitasyon koşullarının sağlanması için hizmet vermektedir. Sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ile çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, oldukça hızlı ve etkili bir şekilde çalışmalarını idame ettirmektedir. Gün içerisinde oldukça kolay bir şekilde ziyaret edebileceğiniz firma web sitesine de sahip olan Gates Grup markamız, sektöründe en popüler işletmelerin de başında yer almaktadır.

Temel dezenfekte hizmetleri alanında uluslararası yüksek kalite standartlarında çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, sektöründe önder işletmeler arasında da en üst sıralarda yer almaktadır. Oldukça geniş ve zengin içerikli ürün portföyünü de işletme bünyesinde ihtiva etmekte olan firmamıza; marka web sitemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dış Cephe Temizlik, Dezenfeksiyon ve Elektronik hizmetlerimiz için hemen arayın.

Dış Cephe Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri için Hemen Arayın.

WhatsApp